ايجاد كيف پول  بيت كوين 

همه‌ي‌ ما مي‌دانيم كه پپدا كردن كيف پول طلاي بيت‌كوين در بين گزينه‌هاي موجود دشوار است. و همه‌ي ما همچنين مي‌دانيم كه انتخاب بهترين كيف پول استخراج طلاي بيت‌كوين دشوار است. اين مقاله به شما كمك مي‌كند تا بتوانيد اين كيف پول‌ها  را شناسايي و از آن‌ها استفاده كنيد.

اتومیک ولت

Atomic wallet

كيف پول اتمي يكي ديگر از برنامه‌هاي چندمنظوره است كه از BTC بیتکوین پشتيباني مي‌كند. اين سيستم عامل به روي سيستم عامل اي او اس و اندرويد كار ‌مي‌كند، بسياري از محصولات اين كيف پول در بين كاربران googeplay  از محبوبيت بالايي برخوردار است. تيم كيف پول اتمي از روش‌هاي ابتكاري و آخرين تحولات براي اطمينان از ذخيره‌سازي كليد چندوظيفه‌اي  استفاده مي‌كنند. اين امر با استفاده از سيستم‌هاي امنيتي چند سطحي،كمك موثرترين عملي است كه در شركت‌هاي بزرگ مالي انجام و تأمين مي‌شود. اين تكنيك به پروژه كيف پول اتمي اجازه مي‌دهد تا به يك سطح امنيتي بالايي مثل امنيت شبكه‌هاي بانكي برسد.

Coinomi

يكي ديگر از كيف پول‌هاي  بيت‌كوين coinomi است كه منحصراً براي اندرويد و اي او اس طراحي شده است و از 125 ارز ديجيتال و 382 توكن از جماه استاندارد ERC 20  پشتيباني مي‌كند.

BTCXO.NET

کیف پول تازه تاسیس و جوان BTCXO با استفاده از کدگذاری چندسطحی توانسته نظران کاربران راه به خود جلب کند و یکی از قویترین کیف پول های تازه تاسیس به حساب می آید .اين كيف پول از ارزهاي ديجيتال زيادي مانند بيت‌كوين، اتريوم ، و …پشتیبانی میکند.

همچنین این پلتفرم از ریکاوری فاز 12 کلمه ایپشتیانی میکند که حتما باید 12 کلمه ارسالی توسط سیستم را در مکانی امن نگهداری کنید .این پلتفرم تحت وب بوده و باید از مرورگرهای کروم و فایرفاکس یا اینترنت اکسپلورر برای دسترسی استفاده کنید .

کیف پول بیتکوین

guarda

در سيستم عامل‌هاي مختلف موجود است و به شما امكان ذخيره تقريباً هرگونه ارز ديجيتال را مي‌دهد. اين كيف پول از ارزهاي ديجيتال زيادي مانند بيت‌كوين، اتريوم ، دش و … و همچنين توكن‌هاي ERC 20  پشتيباني مي‌كند.  نسخه‌ي وب اين كيف پول به شما اجازه مي‌دهد تا از هر مرورگر مدرني به ارز هاي خود دسترسي داشته باشيد .كيف پول شما تنها در يك دقيقه ساخته مي‌شود و بعد شما بايد يك رمز عبور براي آن در نظر بگبريد و فراموش نكنيد كه براي داشتن يك آپ از كيف پول فايل را به فرمت TXT ذخيره كنيد.

کیف پول سخت افزاری

كيف پول سخت افزاري

اگر به دنبال كيف پول طلاي بيت‌كوين براي مبادلات راحت خود هستيد از كيف پول سخت افزاري trezor و ladger  ميتوانيد استفاده كنيد كه به شما امكان ذخيره، دريافت ،ارسال و معاملات BTC را مي‌دهد. اين كيف پول مانند يك كارت حافظه است كه پيشگام در ذخيره‌سازي سرمايه با امنيت بالا مي‌باشد. يكي ديگر از قابليت‌هاي آن مربوط به حالت آفلاين است كه ژنراتور كيف پول طلاي بيت‌كوين است كه كار آنان توليد كد و ذخيره‌ي آن به حالت كاغذي است.

ارسال دیدگاه

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters